Правила розміщення оголошення з визначення організатора торгів

1. Розміщена на даному інформаційному порталі інформація є публічною та загальнодоступною, з метою забезпечення прозорості проведення конкурсу з пошуку організатора відкритих торгів (аукціону).

2. Перегляд інформації є вільним та не потребує реєстрації у якості користувача сайту.

3. Розміщення оголошень щодо проведення конкурсу з пошуку та визначення організатора торгів банкрута є платним, та здійснюється після надходження відповідної грошової суми на розрахунковий рахунок зазначений у розділі «Вартість».

4. З метою розміщення оголошення замовник заповнює форму оголошення, а після надходження відповідної грошової суми адміністратор інформаційного порталу у продовж робочого дня здійснює розміщення відповідного оголошення на інформаційному порталі.

5. Після розміщення оголошення про проведення конкурсу з пошуку на визначення організатора торгів, адміністрація сайту, на замовлення заявника, надсилає договір про розміщення оголошення та акт виконаних робіт. Замовник у продовж 5 днів після отримання договору та акту підписує останні та надсилає за реквізитами зазначеними у договорі.